Latvian Championship: silver lesson and golden joy

7 Sep

Lietaini saulainā un visādā citādā ziņā ļoti dažādā nedēļas nogale Ventspils pusē nu jau ir vēsture. Taustāmais atlikums no Latvijas čempionāta sportiskās daļas ir viena sudraba medaļa vidējā distancē un zelts stafetē. Netaustāmais – ļoti laba mācību stunda par koncentrēšanos jeb par to, cik maksā iespēja pus minūti atpūsties no kartes un kompasa sistances laikā.

Par vidējo distanci:

kā jau rakstīju, tad mans mērķis bija pilnīgi reāls un izpildāms – no mistakes at comfortable speed. Pirmie divi punkti ideāli, līdz ar to uz trešo jau gribējās ātrumu nedaudz palielināt, bet diez vai tas bija prātīgs lēmums. Rezultāts – neliela, bet muļķīga kļūda uz 3.kp, nedaudz arī uz 6.kp, bet izšķirošais šajā distancē bija 10.kp. Zināju, ka “tuksnesī” vajag uzmanīties, jo kļūdas gadījumā grūti atrast piesaisti – viss tiek vienāds izskatās. Tāpēc nolēmu, ka etapā 9.-10. izmantošu taciņu. Ai, kā nevajadzēja! Likās, ka skrienu pa taciņu, koncentrēšanās atslāba, karti īpaši nelasīju, virzienu nepārbaudīju un rezultātā biju krietni par tālu, nepareizā virzienā un beigās izrādījās, ka tā nemaz nebija taka, pa kuru biju skrējusi… pagāja 4 min kamēr sapratu, aiz kura kalniņa meklēt punktu. Tālāk gan sakoncentrējos un plānu pilnībā realizēju vismaz distances otrajā daļā, par ko arī lielākais prieks. Un vēl prieks par lielisko mācību stundu, kas ir pat vērtīgāka par Latvijas čempionāta zelta medaļu. Rezultāti šeit.

Par stafeti arī prieks – kādu laiku Brikšņa komandai nebija izdevies uzvarēt, un man lieliski noskriet stafeti. Ar koncentrēšanos šoreiz viss bija kārtībā, komandas biedrenes izdarīja labu darbu un es iegāju mežā tikai dažas minūtes aiz Kāpas, Ausekļa un ZVOC komandām. Sabīni redzēju jau uz ceļa uz 2.kp, Kristu apdzinu pie 4.kp, bet Madaru nemaz neredzēju – farsta punkti bija diezgan tālu viens no otra. Rezultātā labs etapa laiks un Briksnim zelts.

3 Atbildes uz “Latvian Championship: silver lesson and golden joy”

 1. mazaisole septembris 10, 2010 plkst. 05:41 #

  maza piebilde – Ziemeļvidzemes komandu nevis Ziemeļkurzemes ;)

  • Aija septembris 10, 2010 plkst. 07:21 #

   sure! ir izlabots.

 2. Linda septembris 13, 2010 plkst. 10:11 #

  Paldies Aijai, par zelta izcīnīšanu! Bez tevis mēs paliktu ārpus trīnieka.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: