Run for Fun / Nike Riga Run

13 Sep

Tas nu ir noticis! Tagad es zinu, cik laika man vajadzīgs, lai noskrietu 10 km (nu labi, ja precīzi, tad 9,8) – 0:36:37,70.

Vakar Mežaparkā norisinājās visnotaļ jauks pasākums ar nosaukumu Nike Riga Run, kurā ikvienam bija ispējams pārbaudīt savus spēkus 10 km distancē. Uzreiz jāatzīstas, ka šīs bija manas pirmās skriešanas sacensības pa asfaltu, turklāt pirmā reize, kad skrēju uz laiku 10 km, tāpēc viss notiekošais likās vairāk jautri, nekā nopietni. Uz starta stāvot zināju vien to, ka sekošu savām sajūtām un pulkstenim kilometru atzīmēs, jo nebija ne mazākās nojausmas, kādā ātrumā būtu jāskrien un uz kādu rezultātu varu cerēt. Pie apm. 3. kilometra sapratu, ka ļoti komfortabli jūtos, ja kilometru veicu ap 3.35-3.40 – biju atradusi savu optimalo ātrumu. Turklāt priekšā skrienošās Jeļenas Ābeles mugura visu laiku atradās redzamības attālumā. Tā diezgan vienmērīgi veicu apm. 9 km, visu laiku trodoties 2. vietā, sekojot līdzi savam pulkstenim un mēģinot neizlaist no acīm muguru rozā krekliņā. Bet, sākoties pēdējam kilometram, man garām aizlidoja otrās vietas ieguvēja Dace Lina, kura nu bija uzņēmusi tādu tempu, kas man vairs nebija pa spēkam. Tā nu finišēju godpilnajā un pilnīgi negaidītajā 3. vietā (31.v. no visiem 568 dalībniekiem) 33 sek aiz uzvarētājas Jeļenas Ābeles. Man sāk iepatikties! Īpaši tas, ka pēc sacensībām nav jāmazgā dubļaini skriešanas apavi, neviena ķermeņa daļa nav sasista un saskrāpēta, turklāt priekšā vēl šopings Nike veikalā :)

Vienīgi sāpošajam kaklam un iesnām vakardienas skrējiens nepalīdzēja, un veselība šodien nav ar mani. Bet cerams, ka līdz sestdienai ķermenis saņemsies un Somijas čempionātā viss atkal būs lieliski.

2 Atbildes uz “Run for Fun / Nike Riga Run”

  1. Kika septembris 13, 2010 plkst. 18:08 #

    Tu ir zvērs un īsts skriešanas malacis! :)

Trackbacks/Pingbacks

  1. Kolding City Halvmaraton / 10km « O-Sport and more - septembris 12, 2011

    […] un visādā citādā ziņā kvalitatīvi pavadīšu laiku. Pēc lieliskās debijas pagājušā gada Nike Riga Run, uz starta līnijas nu jau jutos kā sēne mežā (īpaši neattapīgajiem – kā zivs […]

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: