LOST in labyrinth

18 Feb

Lai gan ziema ir nolēmusi mūs vēl mazliet paspīdzināt, viss turpinās.

Ir godam nosvinēta Brikšņa 7. dzimšanas diena, tapis lakoniski burvīgais LOST nosaukums, aizvadīta pirmā šī gada nometne LOST iniciatīvas ietvaros un iegūta pirmā telpu orientēšanās pieredze. Par pēdējo mazliet vairāk.

Trešdien pavēsajā Ķīpsalas izstāžu hallē notika RTU studentu parlamenta organizētās telpu orientēšanās sacensības. Tā kā nekad nebija gadījies piedalīties līdzīgā pasākumā, tad priekšstats par to, kā tas notiks un cik sarežģīta/vienkārša būs pati orientēšanās, bija diezgan aptuvens. Beigās izrādījās sarežģītāk un interesantāk, nekā biju iztēlojusies pēc pagājušā gada kartēm. Kvalifikācijas distances sākumā jau sapratu, ka neko nesaprotu :) Mēģinot atrast ceļu uz otro punktu, paspēju ievērtēt labirinta daudzās bezizejas un formulēt savu taktiku – labāk ātri skriet un kļūdīties, nekā stāvēt uz vietas un tāpat kļūdīties ;) Kvalificējos superfinālam kā 4tā r rezultātu 13.48.

Finālā labirints bija nedaudz pamainīts, bet tāpat tīri labi varēja izmantot atmiņu, tāpēc daudzos etapos izvēlējos skriet jau zināmu apkārtceļu, nevis iet taisni cauri labirintam. Tas gan visos gadījumos nebija vinnējošais variants, bet kopumā padarīja visu procesu dinamiskāku un ātrāku. Tāpat kā kopējais starts. Rezultātā –  1.vieta (20.23), spēcīga LOST dubultuzvara un foršas balvas. Paldies organizatoriem. Bija jautri!

Tagad ar nepacietību gaidu 26. februāri, kad došos uz nometni Portugālē kopā ar KR biedriem. Es jau gandrīz kinematogrāfiski iztēlojos to brīdi, kad izkāpšu no lidmašīnas, novilkšu biezo jaku un uzlikšu saulesbrilles…

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: