@Pavasaris

15 Apr

Ja es mēģinātu attēlot grafiski, kā man ir gājis kopš izlases nometnes Ventspilī marta beigās, tad vispirms līkne strauji ietu uz leju, nedaudz tur pakavētos, lai pēc tam lēnā garā kāptu atkal augšup.

Jā, arī man negāja garām iespēja atpūsties no sporta un pagulēt gultā, lai svīstot, šņaukājoties un klepojot apcerētu samsāras iluzioro dabu. Toties jau nedēļu vēlāk, kamēr Jūs bridāt pa sniegu Ziemeļu divdienās (kāds atbilstošs nosaukums!), es trīs dienas atsvaidzināju savas orientēšanās un skriešanas prasmes Zviedrijas mežos. Parasti šīs Tiomilas treniņnometnes ir mokošs un pašapziņu graujošs process  – ne galva, ne kājas vēl neuzvedas adekvāti, pavasara nogurums jūtams katrā solī, turklāt lietus un slapji buči ir katra treniņa neatņemama sastāvdaļa. Bet tas vienmēr atmaksājas, šīs mokas, jo Latvijas meži pēc tam liekas bērnu spēles un LV sezonas sākums – Kurzemes pavasaris – var tikt sagaidīts ar smaidu uz lūpām.

Par Kurzemes pavasari es jau izrunājos LOF lapā, tāpēc īsumā: uzvara visās trijās distancēs (patīkami), WRE dienā nopelnīti 1247 ranga punkti (diezgan daudz), sezona ir atklāta veiksmīgi (fakts). Ceļus, t. sk. manu, var apskatīt: 1.diena / 2. diena.

Rīt tiekamies Biķerniekos – Latvijas čempionātā krosā!

*Īsa Tiomilas testa distance

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: