Continued. Silkeborg

25 Okt

Svētdien mans lokālais Dānijas mežu&karšu iepazīšanas seriāls pēc 2 nedēļu pārtraukuma tika pie kārtējā, šajā sezonā pēdējā, turpinājuma – Silkeborg. Bet tā kā ar orientēšanos / 2011 visi rēķini vēl nav noslēgti, plānā ir dažas interesantas bonus epizodes Zviedrijā – 10milas/2012 apvidus, Smalandskavlen stafete un vēl šis tas labs. Palieciet pie ekrāniem :)

Silkeborgas epizodes saturs īsumā – 8.1km distance ar kopējo startu. Laiks – 59:04, vieta – otrā (aiz garkājaina džeka). /Te gan vietā būtu piebilde, ka Dānijas lokāla mēroga sacensībās (izņēmums droši vien ir Dānijas čempionāti) nav dalījuma pa grupām, bet pa distancēm – katrs var izvēlēties distanci pēc garuma un sarežģītības. Un apbalvošana ir tikai bērniem un jauniešiem, līdz ar to LV raksturīgā cepšanās par balvām izpaliek. Turklāt šādi ir interesantāk, jo distancē ir vairāk dalībnieku un lielāks azarts sacensties./ Mežs – pārsvarā klajš, labi skrienams, pilns ar takām un pamatīgām gravām. No orientēšanās viedokļa samērā vienkārši, fiziski brīžiem diezgan smagi. Katrā ziņā man nav iemesla sūdzēties, jo man patika viss – mežs, distance un kopējais starts, kas pasākumu padarīja vēl foršāku.
Vēl viens interesants un personīgs Silkeborgas epizodes aspekts saistās ar 2006. gada Pasaules čempionātu Dānijā, kas norisinājās Silkeborgas apkārtnē . Čempionātu, uz kuru man mistisku iemeslu dēļ nebija lemts aizbraukt. Lai gan nekādas atklāsmes pār mani nenāca, tomēr laba sajūta, ka viens melnais caurums visumā nu ir aizpildīts.

Viena atbilde uz “Continued. Silkeborg”

  1. Pauls oktobris 25, 2011 plkst. 13:36 #

    Anglijā ir ļoti ļoti līdzīgi-distances lielākoties tiek dalītas ne pa vecuma grupām bet gan garumiem un balvas te nav praktiski nekur, tā ka arī šeit izpaliek “cepšanās” par tām :) Nesen bija Anglijas klubu čempionāts un apbalvoti tika labākie klubi un specbalva par ātrāko finišu, bet individuāli pirmais trijnieks apbalvoti netika :)

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: